NA JEDNU NOC

Přestavba VIP Skyboxu v O2 Areně Praha na ledovou ložnici s tematikou hokeje.

Lokalita       Praha 9

Studie          2016

Stav              realizováno 2016

Projekt ve spolupráci s Hezkey s.r.o. I Foto Tomáš Dittrich

Společnost Airbnb přišla s myšlenkou zážitkového večera a noci pro hokejové fanoušky - výherce soutěže zaměřené na získání více airbnb hostitelů. Soutěž proběhla u příležitosti MS v ledním hokeji, utkání ČR-Kanada 3.5.2016 v Praze. 

Součástí projektu byl návrh, realizace včetně demontáže, výroba fotografií a dvou promo videí pro prezentaci soutěže.

Zodpovídala jsem za nápad, návrh a jeho realizaci. O formální část projektu, videa a fotografie se skvěle postarali Hezkey.

1/10

 

 

Nepříznivé podmínky nejsou překážkou

Interiér měl zaujmout soutěžící, být plně funkční, po akci do 1dne demontovatelný. Stávající vybavení skyboxu nesmělo být nijak poškozeno a na instalaci byly vyhrazeny jen 2dny. Prostě na vše žalostně málo času a spousta omezení k tomu.

Zadání přišlo jen měsíc před zmíněným zápasem a tak radikální přestavbu skyboxu v hale organizátoři nečekali. Málokdo věřil, že je v tak krátkém čase a daném rozpočtu reálná. Můj návrh navíc musela před realizací schválit americká centrála Airbnb. Nápad ledové ložnice však zaujal natolik, že se na výsledek přijeli její zástupci podívat. Z výsledku byli nadšení oni i výherci soutěže a ledová ložnice v O2 Aréně se tak zařadila do knihovny netradičních míst k přespání, které tato společnost nabízí.

Demontáží ale příběh tohoto "interiéru na jednu noc" neskončil. 

Podsvícenou ledovou plochu v čele postele si šéf O2 TV nechal instalovat na stěnu své kanceláře.

 

 

Bez realizačního týmu by tento unikát nevznikl

Můj velký dík patří Jardovi Váňovi, Jirkovi a všem dalším skvělým truhlářům z firmy Stylishrooms, kteří za pouhých 14dní dokázali všechny blázniviny vyrobit a takřka "v rukavičkách" ve skyboxu instalovat a poté i demontovat bez jediného škrábance. Pracovali nejen s polykarbonátem, vyráběli "led a sníh", nebyl čas zkoušet typy materiálu a ověřovat ideální intenzitu prosvícení, prostě "jeli jsme na první dobrou". Bez jejich nadšení a energie, kterou do projektu vložili, by výsledek nebyl tak skvělý. Díky!

1/2
Instalace ve skyboxu
1/1